seminar-gravity-pilates-2016

 

28 лютого Київ

GRAVITY Pilates

GRAVITY Pilates дає можливість організаціям, що спеціалізуються на фітнесі, проводити індивідуальні, частково індивідуальні та групові заняття пілатесу.

GRAVITY Pilates Reformat SeriesTM - це традиційний тренажер для пілатесу і оновлений сценарій занять протягом курсу на Total Gym incline trainer, а також революційна суміш обох компонентів, яка допомагає робити упор на силу корпусу, динамічну стабільність і координацію.

GRAVITY Pilates охоплює методологічні знахідки Пілатеса і біомеханічні моделі руху, що допомагає досягти максимальних результатів з індивідуалізованої програмою і під керівництвом інструкторів. Персональні фітнес-тренери не припиняють пошуки нових захоплюючих ідей, щоб залучати клієнтів перспективами безперервної освіти, в чому надійним помічників стає GRAVITYPilates. Згідно з Галузевим звітом 2003 р, індивідуальні тренування є найбільш прибутковим видом діяльності у сфері спортивно-оздоровчої індустрії.

GRAVITYPost-rehab

Тривале спостереження за станом кістково-м'язової системи після фізіотерапії є необхідною умовою повного відновлення. Неповністю вилікувані травми часто стають хронічними і заважають людині функціонувати як раніше. Розрив ліквідується для тих, хто після фізіотерапії або травми потребує додаткової підтримки здоров'я, щоб повернутися до колишнього способу життя.

GRAVITYPost-rehab припускає наявність особистого тренера з фітнесу, фізіотерапевтичну допомогу і фізіотерапевта, а також всеосяжну програму пост-відновлення, яка ґрунтується на правилах використання рухів різної складності для повного відновлення коліна, поперекового відділу хребта або плечового суглоба. З розумним використанням основ біомеханіки, вправи з попереднім позиціонуванням на Total Gym Incline Bodyweight Trainer сприяють поліпшенню і відновленню фізичної форми.

Цільова аудиторія: інструктори групових занять і персональні тренери

Програма включає:
• Теоретичний матеріал
• Практичні завдання
• Методичний зошит

Після проходження семінару видається СЕРТИФІКАТ SMART FITNESS ACADEMY (SFA).